Merhaba
Ben Hülya Balıkavlayan
 
Yay dekanlı bir Aslan burcuyum. Aslan dekanlı yükselen bir Koç burcu ve Terazi dekanlı bir İkizler Ay burcuyum….
 
Her doğan gibi bu Dünya deneyimden geçerken, soyut ve somut katmanlarda kendi ışığımın içinde uyanırken kendime bütüne insanlığa yarar şifa katkı sağlamaya çalışmak, bir yıldız tohumu ve yaradan’ın nuru olarak.
 
Birçok eğitimlerden öğretilerden geçtim dünyada ve astral alemlerde adı olan ve adı olmayan. 
 
Hücrelerimdeki kodlar açıldı bazen çok hızlı, bazen çok yavaş. Bazen dile kelimelere döktüğüm, bazen ise dökemediğim soyut ve somut birçok deneyimler yaşadım. Her deneyim önemli bir ders, bir yol oldu hayatıma. 
 
İyi bir öğretici, rehber, yol gösterici olsam da görünmeyeni en derini gören olsam da, her zaman iyi çalışkan bir öğrenciydim aslında.
 
Aldığım bu dünyada ki eğitimleri anlatmam, şunları aldım bu diplomalarım sertifikalarım var demek bir anlam vasıf yüklemek kendime benim için anlamsız. Yazdığım yazılarda, öğrettiğim derslerde, verdiğim danışmanlıklarda kendimi göstermek daha anlamlıdır. Kendimi kanıtlamak gibi bir gayem ihtiyacım yoktur. 
 
Astroloji dalına sevgim aşkım güçlüdür. Ve aldığım bütün eğitimleri burada bütünleştirmiş olduğumdan bu yolda da başarılı olmaya devam etmekteyim. Ve insanlara olan katkım şifam ise kalbimi ruhumu yükseltendir.