Çocukluğumdan beri meraklı olduğum astrolojiye 1998 yılında başladım. Önce Batı Astrolojisi , daha sonra Hint Astrolojisi diplomamı aldım. 2002 yılında aldığım “Ezoterik Astroloji” ile bu yolda güzel adımlar atmaya devam ettim.

Astrolojinin sağlık, karma, psikoloji, kuantum vs. bütün detaylarını araştırarak öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Astro Dizayn, Astro Food, Astro Yoga ve Astro Stil Danışmanlığını da kendim geliştirdim. Kişisel gelişim eğitimlerim ile birleştirerek bireysel ve kurumsal danışmanlığıma devam etmekteyim. 

Bunun dışında nefes koçluğu, yaşam koçluğu, kuantum koçluğu, aile dizilimi, Access bar, Eft, yoga, geçmiş yaşam terapisi, bilinen bir çok enerji çalışmalarının terapistliği masterlığını ve ayrıca hipnoz özel eğitimleri de alarak psikoterapi alanında da önemli çalışmalar yaptım. Astroloji ile yaptığım çalışmaların ortak sonucu özel çalışmalar yapmaya devam etmekteyim. Danışmanlık ve bilgi için; h.balikavlayan@hotmail.com adresine yazabilirsiniz. Tüm sevgimle,Yıldızlarınız üzerinizde mutlulukla pırıl pırıl parlasın.